ראשי   |   פרופיל חברה   |   התקשרו עמנו


לאתר 4 על 4

 
חנות - ציוד ספרות כלבים 


ארבע על ארבע
הבית של הספרים ומטפחי הכלבים בישראל

חנות לציוד מקצועי ל ספרות כלבים

ציוד מקצועי לספרי כלבים ואוהבי כלבים

באיכות גבוהה ללא פשרות.


במסגרת ההתמחות שלנו בתחום טיפוח חיות מחמד וכבעלי חיות מחמד משלנו, אנחנו מציעים מגוון רחב של מוצרים יעודים לספרות וטיפוח כלבים וחתולים מוצרים באיכות גבוהה מאוד למקצוענים לצד מגוון מוצרים התואמים את כל רמות המקצועיות ולכל כיס.. כך שבכל מקרה, בין אם אתה ספר מקצועי, בעל פנסיון, מאלף כלבים, מרבה כלבים, או מגדל חיית מחמד אהובה משלך, יש לנו מה שאתה צריך.

שמנו לעצמנו למטרה להביא לקהל לקוחותינו מוצרים מגוונים ככל האפשר, באיכויות הטובות ביותר ובמחירים הנוחים ביותר.

החנות שלנו בתהליכי צמיחה מתמדת ולכן אנו מזמינים אתכם לבקר בה מידי פעם. . על כל מוצר שמוצג ניתן גם לקבל הסבר כיצד להשתמש בו ומה מטרותיו הייעודיות. נשמח לשרתכם כי בשבילנו זה הדבר הטבעי ביותר. כמו כן תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים לנוחות הכלב ובעליו.

חוויית הקניה אצלנו מעניקה לכם גם הדרכה והדגמה לגבי השימוש במוצרים.

המחירים המפורסמים באתר אינם כוללים דמי משלוח.

 


חווית הקניה בארבע על ארבע מעניקה לכם גם הדרכה והדגמה לגבי השימוש במוצרים

שמפו Show Season

בר מים לכלב

מספריים - מגוון סוגים
המבחר הגדול בארץ של מספריים מקצועיים לספרי כלבים מהחברות המובילות בעולם.
מספריים הם אחד הכלים החשובים ביותר לספר כלבים ולא ניתן לזלזל בחשיבות המספריים כחלק מארגז הכלים של ספר כלבים. לכן יש צורך ממשי בבחירת מספריים טובות . מספריים איכותיות משדרגות את רמת העבודה ומספריים נוחות משדרגות את איכות החיים של הספר. זה הכלי בעל הערך השימושי ביותר במהלך התספורת אנחנו מחזיקים עבור ספרי כלבים את מגוון המספריים הרחב ביותר, של החברות הטובות ביותר. מבחר העונה לכל מטרה בעבודה על כלב. מספריים ארוכות , מספריים מעוגלות , מספרי דילול, מספריים עם פתח אחיזה רחב לאנשים עם מידת יד גדולה, ועם פתחי אחיזה צרים לאנשים עם מידת יד קטנה. מספריים למתחילים ישרות ומעוגלות.
כמו בכל תחום ארבע על ארבע מביא לכם את הציוד האיכותי והמקצועי ביותר, אין אצלנו פשרות, כלי עבודה חייב להיות טוב כדי שנוכל להפיק ממנו את המקסימום.

מהפיכה בנשירה - הפשלת פרוות החורף בקלות ללא גילוח!
לא חייבים לסבול מכמויות השיער הנושר וניתן לחסוך את הסבל הנורא של הכלב מגילוח ולא להשאירו חשוף ועירום. כלב לא מגולח נשאר עם השיער ולא נראה מכוער!

מגוון רחב ומקצועי של מסרקים, מברשות ופותחי קשרים
מגוון רחב ומקצועי של מסרקים, מברשות, פותחי קשרים ומשחררי פרווה תחתונה לשיפור מהירות העבודה ולהשגת תוצאות ביעילות.

ללא מגע יד !!!

אל תתנו לו לסבול מחום
מוצר זה הינו חובה במדינה חמה כמו שלנו !!! בארץ ברוב עונות השנה מזג האוויר חם ומעיק, ולחיות הרובצות בתוך כלוכ נשיאה, חשובה מאוד תחלופת האוויר, לצורך רענון וצינון מבוקר.

תכשירי אוזניים של ארבע על ארבע
יש חשיבות רבה לניקוי וטיפול באזני הכלב במהלך כל טיפול טיפוח במספרה ואף בין הטיפולים השוטפים, למניעת דלקות אזניים והצטברות נוזלים באוזן, והקלה על מריטת שיער מתוך האוזן עצמה. החנות של 4על4 מביאה לכם מבחר גדול של מוצרים לטיפול באזניים לכלבים. אבקת אזניים בגדלים שונים, נוזל לטיפול בקרדית האוזן, נוזל לניקוי אזניים לכלבים רגישים מאוד, ונוזל לניקוי אזניים לכל סוגי הכלבים והחתולים. כמו כן תוכלו למצוא בין המוצרים בחנות מבחר פיאנים, המוסטטים לצורך ניקוי אזני הכלב ומריטת השיער.

מבחר בנדנות

מבחר מסרקים


למעלה
תודה על ביקורכם באתרנו !!!
לימודי ספרות כלבים   |   המגזין הישראלי לספרות וטיפוח כלבים   |   חנות - ציוד ספרות כלבים   |   השתלמויות ומאמרים   |   מדור דרושים לספרי כלבים   |   דוגמן החודש   |   ספר תלמידים / כתבות   |   גלריה   |   קישורים לאתרים נבחרים   |   טקסטים
ארבע על ארבע טל. 7962220 - 09 פקס. 7005053- 077 דרך השדות, חוות הכלבים, כפר הס ronen@4al4.co.il
בניית אתרים דומיינים רישום דומיין ניוזלטר אחסנת אתרים